אינטרפלורה

רשת חנויות פרחים ומשלוחי פרחים לחו"ל

מרכז הזמנות ארצי

1-700-70-70-36

משלוחי פרחים לחול משלוחי פרחים לחולמשלוחי פרחים לחולמשלוחי פרחים לחולמשלוחי פרחים לחולמשלוחי פרחים לחולמשלוחי פרחים לחולמשלוחי פרחים לחולמשלוחי פרחים לחול

רוצים שנתקשר אליכם?
שם:
טלפון:
שאלת אבטחה: כמה עיניים יש לאדם?

0 מוצרים בעגלה סך הכל : 0 ש"ח

רשת פרחים אינטרפלורה - מרכז הזמנות
משלוח פרחים
לעשרות מדינות

מאמרים

ברשת אינטרפלורה ישראל - מצאנו לנכון לשתף אתכם בידע הנצבר בתחום הפרחים במסגרת פעילות עשרות הסניפים שלנו בישראל ועשרות האלפים ברחבי העולם.

ההיסטוריה של אינטרפלורה העולמית

רשת חנויות הפרחים הבינלאומית לשיווק פרחים נקראת אינטרפלורה בע"מ (Interflora Inc.). בסיס הפעולה העולמי שלה הוא בעיר Southfield (מישיגן, ארה"ב) והיא הוקמה, בשנת 1946, על ידי מיזוג של:

המשך קריאה: ההיסטוריה של אינטרפלורה העולמית

מנהגים בראש השנה

ראש השנה הנו ראש השנה העברי הנחוג במהלך חודש ספטמבר הלועזי.

ימים אלו, של נתינה ושותפות בקרב בני ישראל מסמלים יותר מכול את תחילתו של מחזור חיים חדש. מה יותר טבעי מאשר משלוח פרחים לראש השנה העברי כסימן לתקופה מתחדשת, עשיה רעננה וריח פרחים לקראת עונת הסתו על גווניה המרשימים בצבעים לא שגרתיים?

המשך קריאה: מנהגים בראש השנה

אינטפלורה בעולם - Fleurop

אינטרפלורה הבינלאומית (Fleurop-Interflora) היא רשת חנויות הפרחים הגדולה בעולם ומתבססת על חיבור כ -50,000 חנויות פרחים בבריטניה, צפון אמריקה, אסיה ודרום אמריקה. בכך נותר קשר בינלאומי לאספקת משלוחי פרחים קמעונאי המאפשר רשת בינלאומית למשלוח פרחים במעל 150 מדינות.

המשך קריאה: אינטפלורה בעולם - Fleurop

ט"ו באב - על מה ולמה?

ט"ו באב, הידוע בכינוי "חג האהבה היהודי" ובהתבסס על המקורות ובהם המקרא וחז"ל ובהתאם למסורת שבה בני ישראל היו יוצאים, בבגדים לבנים, לחולל בכרמים ובכדי לנסות ולמצוא בני זוג והתגבש כסמל של חידוש, התחדשות וייסוד זוגיות, משפחה ובית בישראל.

המשך קריאה: ט"ו באב - על מה ולמה?

פרחים פריחה וחג הפסח

רשת הפרחים אינטרפלורה, מסייעת לכם בשימור המסורת היהודית רבת השנים של ציון חג האביב והפריחה על ידי משלוח פרחים לפסח ומביאה לכם סקירה קצרה על הקשר בין פרחים, פריחה וחג הפסח.

רוצים לשלוח זר פרחים לחג הפסח, לחצו כאן.

המשך קריאה: פרחים פריחה וחג הפסח

סמליות בצבעי פרחים

פרחים - בסדר, אבל מהי סמליות צבעי פרחים ובאיזה צרוף צבעים רצוי להזמין משלוח פרחים?

איזה צבע פרחים, מתאים לאיזה מצב רוח ולאיזה אירוע? אם אין לכם מושג מהי סמליות בצבעים ובפרחים - איזה זר פרחים לשלוח לבעלי רצון חזק, אוהבי פעילות או אמהות וזוגות שרק התארסו, איזה צבע מתאים לאירועים עסקיים ולכבוד השנה החדשה, או איזה צבע פרחים הנו הפופולארי ביותר ברשת הפרחים אינטרפלורה בישראל ויותר מכך במשלוחי פרחים לחו"ל , אז אתה "הגעתם למקום הנכון"!

המשך קריאה: סמליות בצבעי פרחים