חייגו כעת

1-700-70-70-36

שעות עבודה

בימים א' – ה' בשעות 9:00 –19:00
ימי ו' וערבי חג בשעות 9:00 – 13:00

מאמרים

ההיסטוריה של אינטרפלורה העולמית

רשת חנויות הפרחים הבינלאומית לשיווק פרחים נקראת אינטרפלורה בע"מ (Interflora Inc.). בסיס הפעולה העולמי שלה הוא בעיר Southfield (מישיגן, ארה"ב) והיא הוקמה, בשנת 1946, על ידי מיזוג של:

אינטרפלורה ישראל

American FTD, שהם קיצור של Florists Transworld Delivery.

  • Fleurop-Interflora האירופאית.
  • קבוצת אינטרפלורה הבריטית (חבר העמים הבריטי), או Interflora British Group.

הועד המנהל של אינטרפלורה העולמית בע"מ, מורכב מארבעה נציגים לכל אחת משלוש הקבוצות. בכל שנתיים, נבחר נשיא הועד המנהל מתוך נציגים אלו. נכון לעכשיו, זהו Jan Johannisson. המשרד הראשי של הקבוצה באירופה הוא בעיר Glattbrugg.

קרא עוד...

מנהגים בראש השנה

ראש השנה הנו ראש השנה העברי הנחוג במהלך חודש ספטמבר הלועזי.

ימים אלו, של נתינה ושותפות בקרב בני ישראל מסמלים יותר מכול את תחילתו של מחזור חיים חדש. מה יותר טבעי מאשר משלוח פרחים לראש השנה העברי כסימן לתקופה מתחדשת, עשיה רעננה וריח פרחים לקראת עונת הסתו על גווניה המרשימים בצבעים לא שגרתיים?

קרא עוד...

אינטפלורה בעולם - Fleurop

רשת פרחים בינלאומית

אינטרפלורה הבינלאומית (Fleurop-Interflora) היא רשת חנויות הפרחים הגדולה בעולם ומתבססת על חיבור כ -50,000 חנויות פרחים בבריטניה, צפון אמריקה, אסיה ודרום אמריקה. בכך נותר קשר בינלאומי לאספקת משלוחי פרחים קמעונאי המאפשר רשת בינלאומית למשלוח פרחים במעל 150 מדינות.

במשך 95 שנים, המותגים Fleurop ו-Interflor יחד עם הסימן המסחרי "מרקורי" הוכרו באיכות הגבוהה ביותר במוצרי פרחים, זרים, סידורי פרחים, זרי אבל וניחומים, מתנות וצמחים ומצוינות השירות ללקוח.

קרא עוד...

ט"ו באב - על מה ולמה?

ט"ו באב, הידוע בכינוי "חג האהבה היהודי" ובהתבסס על המקורות ובהם המקרא וחז"ל ובהתאם למסורת שבה בני ישראל היו יוצאים, בבגדים לבנים, לחולל בכרמים ובכדי לנסות ולמצוא בני זוג והתגבש כסמל של חידוש, התחדשות וייסוד זוגיות, משפחה ובית בישראל.

קרא עוד...

חדשות

אודות

רשת הפרחים הגדולה בעולם עם עשרות אלפי סניפים במעל 160 מדינות.

משלוח חו"ל

כלול בעלות ובכפוף ליעד והתכולה

אינטרפלורה ברשת

חייגו והזמינו

טלפון: 1-700-70-70-36

קבלו עדכונים

מבצעים והטבות

עדכונים על מבצעים והטבות ייחודיים