חייגו כעת

1-700-70-70-36

שעות עבודה

בימים א' – ה' בשעות 9:00 –18:00
ימי ו' וערבי חג בשעות 9:00 – 13:00

ט"ו באב - על מה ולמה?

ט"ו באב, הידוע בכינוי "חג האהבה היהודי" ובהתבסס על המקורות ובהם המקרא וחז"ל ובהתאם למסורת שבה בני ישראל היו יוצאים, בבגדים לבנים, לחולל בכרמים ובכדי לנסות ולמצוא בני זוג והתגבש כסמל של חידוש, התחדשות וייסוד זוגיות, משפחה ובית בישראל.

קרא עוד...

כמה באמת מרוויחה החנות על זר פרחים?

כמה באמת מרוויחה חנות הפרחים על הזמנת זר? מתברר שלא הרבה ועל פי תחקיר כלכליסט זר פרחים בעלות 100 ש"ח יניב לחנות רווח של כ23 ש"ח בלבד ולפני מס ובהתחשב בבלאי הגבוה במלאי ובעלויות התפעול הגבוהות.

קרא עוד...

יום הזיכרון בחנויות הפרחים - ראיון עם רונן טוסי

רונן טוסי, מרשת אינטרפלורה-ישראל וחנות פרחי-גורדון בראיון על יום הזיכרון לחללי מערכות-ישראל והחלק שחנויות הפרחים לוקחות בו כל שנה.

"בימי שגרה הם חיים בעולם של אושר ושמחה, מלווים את החיים בלידות, בהצעות נישואים, בחתונות וברגעים של הוקרה ותודה. אבל בתקופה הזו עוטפת תוגה של ממש את בעלי חנויות הפרחים, והם קורסים תחת העבודה בהכנת אלפי זרים עגולים שיונחו על קברי החיילים וחללי האיבה בטקסי יום הזיכרון. אותו פרח שמסמל טוהר ושמחה, עומד כשלט של עצב ושכול על אלו שנקטפו מוקדם מדי". 

קרא עוד...

ההיסטוריה של אינטרפלורה העולמית

רשת חנויות הפרחים הבינלאומית לשיווק פרחים נקראת אינטרפלורה בע"מ (Interflora Inc.). בסיס הפעולה העולמי שלה הוא בעיר Southfield (מישיגן, ארה"ב) והיא הוקמה, בשנת 1946, על ידי מיזוג של:

אינטרפלורה ישראל

American FTD, שהם קיצור של Florists Transworld Delivery.

  • Fleurop-Interflora האירופאית.
  • קבוצת אינטרפלורה הבריטית (חבר העמים הבריטי), או Interflora British Group.

הועד המנהל של אינטרפלורה העולמית בע"מ, מורכב מארבעה נציגים לכל אחת משלוש הקבוצות. בכל שנתיים, נבחר נשיא הועד המנהל מתוך נציגים אלו. נכון לעכשיו, זהו Jan Johannisson. המשרד הראשי של הקבוצה באירופה הוא בעיר Glattbrugg.

קרא עוד...

חדשות

אודות

רשת הפרחים הגדולה בעולם עם עשרות אלפי סניפים במעל 160 מדינות.

משלוח חו"ל

כלול בעלות ובכפוף ליעד והתכולה

אינטרפלורה ברשת

חייגו והזמינו

טלפון: 1-700-70-70-36

קבלו עדכונים

מבצעים והטבות

עדכונים על מבצעים והטבות ייחודיים