חייגו כעת

1-700-70-70-36

שעות עבודה

בימים א' – ה' בשעות 9:00 –18:00
ימי ו' וערבי חג בשעות 9:00 – 13:00

תחפושת פורים מפרחים

מתקשים עם רעיונות עבור תחפושת פורים?

פוריםאז, באמצעות פרחים אמיתיים או מלאכותיים, יכול להיות פשוט ליצור בבית, או באמצעות מוכר הפרחים שלנו, תחפושת מקורית ויוצאת דופן שתהפוך אותך למסמר המסיבה!

חלפו הימים שבהם כובע מכשפות פשוט ופאה עשו את העבודה.

קרא עוד...

ט"ו באב - על מה ולמה?

ט"ו באב, הידוע בכינוי "חג האהבה היהודי" ובהתבסס על המקורות ובהם המקרא וחז"ל ובהתאם למסורת שבה בני ישראל היו יוצאים, בבגדים לבנים, לחולל בכרמים ובכדי לנסות ולמצוא בני זוג והתגבש כסמל של חידוש, התחדשות וייסוד זוגיות, משפחה ובית בישראל.

קרא עוד...

כמה באמת מרוויחה החנות על זר פרחים?

כמה באמת מרוויחה חנות הפרחים על הזמנת זר? מתברר שלא הרבה ועל פי תחקיר כלכליסט זר פרחים בעלות 100 ש"ח יניב לחנות רווח של כ23 ש"ח בלבד ולפני מס ובהתחשב בבלאי הגבוה במלאי ובעלויות התפעול הגבוהות.

קרא עוד...

יום הזיכרון בחנויות הפרחים - ראיון עם רונן טוסי

רונן טוסי, מרשת אינטרפלורה-ישראל וחנות פרחי-גורדון בראיון על יום הזיכרון לחללי מערכות-ישראל והחלק שחנויות הפרחים לוקחות בו כל שנה.

"בימי שגרה הם חיים בעולם של אושר ושמחה, מלווים את החיים בלידות, בהצעות נישואים, בחתונות וברגעים של הוקרה ותודה. אבל בתקופה הזו עוטפת תוגה של ממש את בעלי חנויות הפרחים, והם קורסים תחת העבודה בהכנת אלפי זרים עגולים שיונחו על קברי החיילים וחללי האיבה בטקסי יום הזיכרון. אותו פרח שמסמל טוהר ושמחה, עומד כשלט של עצב ושכול על אלו שנקטפו מוקדם מדי". 

קרא עוד...

חדשות

אודות

רשת הפרחים הגדולה בעולם עם עשרות אלפי סניפים במעל 160 מדינות.

משלוח חו"ל

כלול בעלות ובכפוף ליעד והתכולה

אינטרפלורה ברשת

חייגו והזמינו

טלפון: 1-700-70-70-36

קבלו עדכונים

מבצעים והטבות

עדכונים על מבצעים והטבות ייחודיים